Bestuur

Voorzitter - Adj. Field Trial - Pupbemiddeling - Redactie
Pil Catherine
 
voorzitter@irishsetterclub.be
redactie@irishsetterclub.be
056/72 53 33
0484/89 02 91
  Secretaris-generaal - Organisatie Tentoonstellingen
Smits Jean
 
secretaris@irishsetterclub.be
tentoonstellingen@irishsetterclub.be
03/297 69 46
0476/58 69 52
 
  Penningmeester - Webmaster
Staelens Freddy
 
penningmeester@irishsetterclub.be
webmaster@irishsetterclub.be
03/324 94 41
0476/78 73 09
 
Materiaalmeester - Clubhuis - Shop - 

Adjunct Penningmeester
Verstraeten Luc

 

materiaalmeester@irishsetterclub.be
015/33 92 05
0476/95 66 13
 
 

Feestbestuurder
Adjunct Secretaris-generaal


Hendrik Staes

 

feestbestuurder@irishsetterclub.be
052/22 12 94
0476/55 39 15

 

Field Trial - FAC secretaris-- Pupbemiddeling
Moons Johan
 
fieldtrial@irishsetterclub.be
facsecretaris@irishsetterclub.be
011/42 39 86
0473/44 08 03
Terreincommissaris
Roger Steylaerts
terreincommissaris@irishsetterclub.be
03/385 09 11
0475/93 96 79

 

     
     

 

Medewerkers

G & G Hoofdnstructeur       
Smits Jean (Tel. 03/297 69 46)
 
Clubhuis
Dietens Viviane

Vertaling redactie
Finck Régine

Redactie-assistente
Verdonck Helene

 

Ere-voorzitter: Piet Jacobs